KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10985101
nr 1098 5101
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad -77, Lodjur, motivet: 43x33
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 mars 2017
kl 19:13:19
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr